mocoa

Od samego początku naszym celem było stworzenie nietuzinkowej kolekcji opraw. Narodził się pomysł założenia firmy, w której dzięki współpracy, zaangażowaniu i kreatywności powstaną oprawy dla każdego. Naszą siłą napędową są ludzie, bo to przecież dla ich wygody, radości i poczucia wyjątkowości projektujemy każdy najmniejszy element. Największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta. To wszystko możliwe jest dzięki najnowszym technologiom w produkcji opraw. Wykorzystujemy takie rozwiązania techniczne jak: płyty o cienkich profilach o wysokiej wytrzymałości, zaawansowane technologicznie łączenia ze sobą różnych materiałów, jak stal nierdzewna z acetatem celulozy (płytą), czy z TR90, projektowane przez nas oprawy z nadrukami HD na oprawach z płyty czy metalu. Różnorodność materiałów, z których wykonane są oprawy sprawia, że posiadamy bardzo szeroki asortyment, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Stal nierdzewna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jest odporna na korozję, oprawami z niej wykonanymi można cieszyć się przez długie lata. Metalowe oprawy znowu są hitem modowym, w tym klasyczna elegancja, czy bardziej nowoczesna wersja z kolorowymi nadrukami.
Acetat celulozy (płyta) jest materiałem hipoalergicznym, charakteryzującym się wysokim połyskiem. Korzystamy płyt o różnej gęstości, co pozwala na oferowanie zarówno delikatnych, cienkich, a równocześnie wytrzymałych opraw. Dzięki szerokiemu spectrum kolorystycznemu co sezon tworzymy gustowne oprawy, zgodne z aktualnymi trendami.
TR90 to materiał cechujący się lekkością, co jest jego przodującą cechą, ale również wykonane z niego oprawy są wytrzymałe i elastyczne. Ten materiał również wykorzystujemy w wielu wersjach kolorystycznych.
Tytan jako materiał sprawia, że oprawy są bardzo wytrzymałe, odporne na korozję, lekkie i co najważniejsze